Aktualności


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

Zakończyliśmy realizację kursów zawodowych

2012-10-25

W miesiącu sierpniu zakończyliśmy kurs "Pracownik budowlany robót wykończeniowych", a w październiku "Bukieciarz florysta z obsługą kas fiskalnych".

W ramach zajęć praktycznych kursu budowlanego uczestnicy projektu wyremontowali mieszkanie socjalne Gminy Paradyż będące w pogotowiu, które doraźnie będzie wykorzystywane przez OPS np. jako sala wykładowa do celów realizacji kolejnej edycji projektu. Firma szkoleniowa zapewniła uczestnikom: ubezpieczenie NNW, salę wykładową, catering (obiady i susz konferencyjny), materiały szkoleniowe (zeszyt, teczka, długopis, skrypt opracowany przez wykładowców) materiały i sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkolenia, środki czystości. Dodatkowo w ramach kursu budowlanego zapewniono: wykonanie badań lekarskich i odzież ochronną która przeszła na własność uczestników (kombinezon, koszula, rękawice, czapka, obuwie). Panie wyposażono w fartuchy, rękawice i sekatory.
W ramach działań środowiskowych na 29-11-2012r. zaplanowano spotkanie integracyjno - podsumowujące projekt, na którym zostaną wręczone zaświadczenia o ukończeniu kursu zawodowego, a uczestnicy będą mogli wyrazić swoje przeżycia i odczucia, z którymi spotkali się podczas jego realizacji.
W załączeniu proszę zobaczyć efekty prowadzonych szkoleń. Zapraszamy do galerii...

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Paradyżu.
    Strona projektu systemowego ''Najtrudniejszy pierwszy krok'' finansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji