Aktualności


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

Praktyczna część kursu zawodowego

2014-10-08

20 września 2014r uczestnicy rozpoczęli praktyczną część kursu zawodowego " Kucharz małej gastronomii z obsługą kas fiskalnych". Zajęcia odbywają się w pracowni tematycznej Centrum Kształcenia Zawodowego w Końskich, pod okiem nauczyciela zawodowego p. Hanny Zielińskiej.

Z monitoringu wynika, że beneficjentki są bardzo zadowolone ze sposobu i tematyki prowadzonych zajęć. Systematycznie poznają i przygotowują nieznane dotąd potrawy, dowiadują się ciekawych i praktycznych zagadnień związanych z przyrządzaniem potraw, nakrywaniem i zasadami podawania do stołu. Liczą, że dalsze spotkania będą równie interesujące.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Paradyżu.
    Strona projektu systemowego ''Najtrudniejszy pierwszy krok'' finansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji