Aktualności


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

Kurs zawodowy „Wizaż z pielęgnacją dłoni i paznokci”

2014-11-04

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Paradyżu informuje, że w dniu 3 listopada 2014 r. rozpoczął się „Kurs wizażu z pielęgnacją dłoni i paznokci” realizowany w ramach projektu systemowego „Najtrudniejszy pierwszy krok” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

W szkoleniu bierze udział 3 uczestników projektu. Zajęcia z wizażu odbywają się w pomieszczeniu budynku Urzędu Gminy w Paradyżu przy ul. Koneckiej 4. Potrwają do 25.11.2014 r. Szkolenie zrealizowane zostanie w wymiarze 40 godzin. W tym 6 godzin teoretycznych, a pozostałe to praktyka.
W ramach zorganizowanego kursu uczestnicy projektu nabędą m.in. umiejętności z zakresu: makijaż – krok po kroku, techniki nakładania kosmetyków, henna, depilacja, makijaż dzienny i wieczorowy, pielęgnacja dłoni i paznokci, manicure i pedicure (w tym zdobienie paznokci).
Nabyte umiejętności, pozwolą zadbać o własny wizerunek, który odgrywa istotną rolę w kontaktach interpersonalnych i szukaniu zatrudnienia.
Ponadto uwieńczeniem tego szkolenia, będzie otrzymanie kosmetyczki wyposażonej w podstawowe akcesoria i kosmetyki niezbędne do wykonania makijażu i manicure.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Paradyżu.
    Strona projektu systemowego ''Najtrudniejszy pierwszy krok'' finansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji