Aktualności


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

Uroczyste podsumowanie IV edycji projektu

2014-11-28

27 listopada 2014r. odbyło się uroczyste Spotkanie integracyjno – podsumowujące projekt systemowy "Najtrudniejszy pierwszy krok” jako ostatnie działanie środowiskowe zaplanowane podczas tegorocznej edycji.

W tegorocznym spotkaniu brali udział Wójt Gminy Paradyż – Pan Wojciech Rudalski, Z-ca Wójta Gminy Pani Iwona Pluta, uczestnicy projektu, zespół projektowy, oraz osoby z otoczenia naszych beneficjentów. Spotkanie prowadziła Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej – Jadwiga Morawska, która po przywitaniu zaproszonych gości, uroczyście przedstawiła uczestników projektu i zespół czuwający nad jego realizacją. Pani Kierownik szczegółowo omówiła założenia, zrealizowane działania i osiągnięte rezultaty IV edycji projektu systemowego.
Następnie głos zabrał Wójt Gminy Paradyż - Wojciech Rudalski, który mówiąc o korzyściach płynących z realizacji projektu i jego zadowalających efektach, życzył uczestnikom znalezienia pracy oraz gratulował wytrwałości w dążeniu do celu. W swojej wypowiedzi oświadczył, iż w dalszym ciągu będzie wspierał wszelkie inicjatywy związane z „inwestycją w człowieka”.
Po słowach wójta, w imieniu beneficjentów głos zabrała Pani Iwona Stępniewska, która podziękowała pracownikom GOPS–u za zaangażowanie, wsparcie i możliwość udziału w projekcie. Wszystkie panie bardzo serdecznie wręczając bukiet kwiatów podziękowały Pani Hannie Zielińskiej, która prowadziła kurs gastronomiczny.
Następnie Wójt Gminy wspólnie z Koordynatorem Projektu Dorotą Przybyła wręczyli beneficjentom certyfikaty o ukończeniu kursów i pamiątkowe upominki.
Podczas gratulacji koordynator życzyła, aby pozyskane kwalifikacje zostały wykorzystane, a certyfikaty nie trafiły do „przysłowiowej szuflady”.
Uwieńczeniem spotkania był uroczysty obiad przygotowany przez nasze kursantki. Elegancko podane smakołyki świadczyły o pozytywnie zdanym egzaminie.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Paradyżu.
    Strona projektu systemowego ''Najtrudniejszy pierwszy krok'' finansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji